Porażka „trójkolorowych” w Łodzi

i

Autor: KKS Kalisz

PIŁKA NOŻNA

Porażka „trójkolorowych” w Łodzi

2023-08-28 9:24

To nie było udane spotkanie dla KKS-u Kalisz. Duma Kalisza przegrała na wyjeździe z drugą drużyną Łódzkiego Klubu Sportowego. Przeciwnik zdobył trzy bramki.

To było trudne spotkanie dla „trójkolorowych”. W 6. kolejce 2. ligi drużyna z Kalisza zmierzyła się na wyjeździe z rezerwami ŁKS-u Łódź. Przeciwnik „trójkolorowych” okazał się lepszy, zdobywając 3 bramki. KKS Kalisz zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli.

Pierwszy raz od pięciu spotkań poczuliśmy smak porażki. Pierwsza połowa meczu była dla nas doskonałą lekcją. Nie chodzi tu o poziom rywala, któremu gratuluję zasłużonego zwycięstwa. Wiele momentów pokazało nam nasze niedoskonałości, na naszych płaszczyznach - mówi trener Dumy Kalisza, Paweł Ozga.

Ostatnia porażka Dumy Kalisza może być dla piłkarzy cenną lekcją. Uważa trener Paweł Ozga.

Doświadczenie podpowiada mi, że na tej dotkliwej porażce możemy wiele zbudować w Kaliszu. Oczywiście, żeby tak było potrzebujemy zjednoczonego środowiska. Wierzę w swoich piłkarzy. To mocna grupa, która skonsoliduje się jeszcze bardziej. W piłce nożnej piękne jest to, że po porażce można szybko się zrehabilitować. W tym kierunku będziemy szli.

Szansa na zdobycie kolejnych punktów już w najbliższą sobotę, 2 września. Na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej w Kaliszu  KKS Kalisz zmierzy się ze Stalową Wolą.

Kciuki za „trójkolorowych” trzyma Radio Eska.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Prawdziwy wykształciuch ma szansę na komplet!

Pytanie 1 z 10
Nosal to szczyt w: