Pomaganie za jechanie czas start!

i

Autor: maraj

Pomaganie za jechanie czas start! Pierwsza ekipa z Kalisza już w drodze

2022-06-25 14:53

Po kilku miesiącach przygotowań pierwsi uczestnicy z grupy Pomaganie za jechanie wyruszyli w drogę! Czternastu śmiałków na rowerach przejedzie ponad trzy tysiące kilometrów. W ten sposób chcą pomóc dwójce podopiecznych fundacji Bread of Life – Julce z Kalisza i Karolowi z Nowych Skalmierzyc.

Sztafetę rozpoczęli Rafał i Krzysiek, którzy w piątkowe popołudnie z Kalisza wyjechali do Jeleniej Góry. Następnie na rowerach pokonają zachodni odcinek, gdzie dojadą do Świnoujścia.

Trasa będzie przebiegać wzdłuż zachodniej granicy z Niemcami.Myślę, że w sumie przejada około 800 km. Zgodnie z planem, czyli około 2 lipca, powinni dotrzeć do Świnoujścia, gdzie Helpusia - naszą charytatywną pałeczkę w tym roku przejmie Maciej oraz Adrian, którzy ze Świnoujścia wyruszą do Gdańska.

Mówi Michał Majchrzak, jeden z organizatorów akcji.

Cieszymy się, że są tacy ludzie, którzy pomagają innym. Mówi mama Karolka.

Bardzo się cieszymy, że panowie wyruszyli. Mamy nadzieję, że wszystko się uda i zarówno nasza koleżanka Julka, jak i nasz syn Karol otrzymają pomoc dzięki tej wyprawie. Cieszymy się, że są tacy ludzie o dobrym sercu, którzy pomagają innym, którzy tej pomocy potrzebują. Dziękujemy bardzo.

Akcję można wspomóc TUTAJ

Medialnie wyprawę wspiera Radio Eska :)

Pomaganie za jechanie czas start!

i

Autor: maraj na zdj. Krzysiek i Rafał z grupy Pomaganie za Jechanie

Quiz. Jedzenie na literę A

Pytanie 1 z 18
Avocado to podstawowy składnik: