kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

Pierwsze starcie: KKS vs ŁKS

2023-09-26 8:41

Piękne zwycięstwo z Hutnikiem w piątek, a już dziś kolejne spotkanie. KKS podejmie drużynę ŁKS ŁÓDŹ na miejskim stadionie w Kaliszu. To będzie pierwszy mecz w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski.

Mam nadzieję, że nie zawiedziemy kibiców - mówi trener Paweł Ozga. Rywalizujemy z drugim zespołem KS i przegraliśmy już w lidze dość konkretnie. Natomiast każdy mecz ma swoją historię, to jest Puchar, gramy u siebie, mam nadzieje ze będzie bardzo dużo ludzi. Mimo, że przeciwnik jest z najwyższej klasy rozgrywkowej, mamy szanse i poszukamy ich w tym meczu.

To dla nas wyzwanie, ale chcemy pokazać się z jak najlepszej strony - dodaje zawodnik KKS Marcin Furtak. Nie powiedziałbym, że się stresujemy, ale na pewno mamy świadomość, że przeciwnik jest trudny, bo to drużyna ekstraklasowa. Więc czuć inne emocje przed tym spotkaniem.

kks

i

Autor: az

KKS jest obecnie liderem tabeli 2 ligi, ŁKS zajmuje 3 miejsce. Spotkanie drużyn już dziś o 18.30. Patronem medialnym trójkolorowych jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE