piłka ręczna

i

Autor: BŹ

piłka ręczna

Ostrów. Wisła lepsza w 3mk Arenie. Arged Rebud KPR Ostrovia bez punktów

2023-09-18 8:57

Orlen Wisła Płock lepsza od Arged Rebud KPR Ostrovii. Sobotni mecz w 3mk Arenie „nafciarze” wygrali 31 do 23. Początek meczu był bardzo wyrównany, a pierwsza połowa zakończyła się tylko dwoma punktami przewagi gości. W drugie ostrowianie popełniali błędy, które bez wahania wykorzystali zawodnicy z Płocka. Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.

Była walka ale niespodzianki nie było. Orlen Wisła Płock pokonała Arged Rebud KPR Ostrovię 31 do 23. Początek meczu był bardzo wyrównany, a pierwsza połowa zakończyła się tylko dwoma punktami przewagi "nafciarzy". Ale w drugiej - ostrowianie popełniali błędy, które bezlitośnie wykorzystali przeciwnicy - mówi jeden z zawodników Marek Szpera.

Mecz zaczęliśmy, można powiedzieć, obiecująco. Ale wiedzieliśmy, z kim graliśmy. Choć to żadne wytłumaczenie – mówi Szpera. - Myślę, że te dwie, trzy bramki mogło być mniej. Gdzie ta pierwsza połowa była naprawdę – moim zdaniem – bardzo dobra. Radziliśmy sobie z ich twardą obroną i bardzo dobrym atakiem pozycyjnym. Ale jak widać, na razie to jest za mało, żeby pokonać Wisłę.

No nie udało się. Jak mówiłem chłopakom w szatni – z taką drużyną trzeba grać bezkompromisowo. A to nam się nie udawało do końca – dodaje trener Maciej Nowakowski. - Mieliśmy też swoje szanse, ale nie udało się. Szkoda. Teraz wszystko trzeba dokładnie przeanalizować, nauczyć się na błędach popełnionych w tym meczu.

Po sobotnim spotkaniu ostrowska drużyna spadła na 9. miejsce w tabeli Orlen Superligi Piłkarzy Ręcznych.

Kolejna szansa na punkty już w sobotę 23 września. U siebie ostrowianie podejmować będą Gwardię Opole, która obecnie ma szóstą pozycję w tabeli.

Medialnym partnerem szczypiornistów Arged Rebud KPR Ostrovii jest Radio Eska.

Ten quiz to polonistyczna tabliczka mnożenia. Znasz odpowiedzi na te pytania?

Pytanie 1 z 11
"Biała noc" - takie zestawienie słów to:
Źródło: Ostrów. Wisła lepsza w 3mk Arenie. Arged Rebud KPR Ostrovia bez punktów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE