multi art kalisz

i

Autor: fot. Multi Art Festiwal, Facebook Multi Art Festiwal 2022

kultura

Multi Art Festiwal. Kto zagra w Kaliszu?

2023-06-27 15:30

Fisz Emade Tworzywo wystąpią w Kaliszu. Duet braci Waglewskich będzie jedną z gwiazd Multi Art Festiwalu. Kolejna edycja tego wydarzenia już na przełomie sierpnia i września.

To już siedemnasta odsłona Multi Art Festiwalu. Rozpocznie się 31 sierpnia i potrwa do 3 września.

Ogłoszono też już pierwsze gwiazdy: w Kaliszu zagrają Fisz Emade Tworzywo. Znacie ich z utworów „Mój kraj znika”, „Nie za miłe wiadomości” czy „Sznurowadła”. Bracia Waglewscy na MAF wystąpią 1 września.

Tego samego dnia na scenie w Kaliszu zagra zespół Lordofon.

- Jeśli już ich znacie, to wiecie, że zwyczajnie musicie to zobaczyć (ba, usłyszeć). Jeśli jeszcze nie słyszeliście ich najnowszego projektu, który bazuje na internetowej estetyce lat 00s i 10s, to przybywajcie! Nie pożałujecie

- informują organizatorzy.

Od kilku lat sercem festiwalu jest skwer Rozmarek przy ul. Targowej. I to tutaj także odbędzie się kolejna edycja imprezy. Sporo będzie się działo także w innych częściach miasta, m.in. w Domu Sąsiedzkim.

Multi Art Festiwal to nie tylko muzyka i koncerty, ale także warsztaty, spotkania i wiele innych ciekawych wydarzeń. Ekipa MAF wkrótce odsłoni kolejne karty.

Partnerem medialnym Multi Artu jest radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE