zdjęcie

i

Autor: Akcelerator Kultury

Konkurs

Młodzi piosenkarze poszukiwani - Kaliski Akcelerator Kultury organizuje I Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

2024-04-10 9:51

Śpiewasz? Chcesz swój telnet pokazać szerokiej publiczności? To warto zgłosić się do Akceleratora Kultury w Kaliszu, który organizuje Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. To pierwsza edycja imprezy, a zgłaszać mogą się wokaliści z całej Polski.

Kaliski Akcelerator Kultury organizuje I Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Zgłaszać mogą się soliści w wieku od 6 do 18 lat, którzy chcieliby pokazać swoje wokalne talenty.

Do 27 kwietnia czekamy na wypełnione formularze zgłoszeniowe wraz z nagraniem wideo wybranej polskiej piosenki. Potwierdzenie o przyjęciu zgłoszenia dotrze do uczestników SMS-em, w ciągu 48 godzin. Do I etapu konkursu zostaną zakwalifikowane osoby, które przejdą pozytywną weryfikację komisji eliminacyjnej. Zmagania mają charakter ogólnopolski, więc liczymy na odzew z różnych stron kraju - informuje Piotr Bigora, dyrektor Ośrodka Kultury Plastycznej „Wieża Ciśnień”, organizator imprezy. 

O tym kto dostanie się do kolejnego etapu czyli przesłuchań uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo do 6 maja. Potem 17 maja wokalistów oceniać będzie konkursowe jury, a dzień później odbędzie się koncert finałowy. Na zdolną młodzież czekają nagrody rzeczowe. 

Jesteście zainteresowani? Tu znajdziecie regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy -> REGULAMIN i FORMULARZ.

Sonda
Brałeś/aś kiedyś udział w konkursie piosenki?