grzesiak

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Sport

Michał Grzesiak szykuje się do drugiego hat tricka

2024-04-24 19:13

Pierwsze zgrupowanie kadry za nim, kolejne będzie w maju. I przygotowania do Pucharu Świata i Mistrzostw Europy. Michał Grzesiak, ostrowianin w polskiej reprezentacji kickboxingu jest gotowy na nowe wyzwania.

A wyzwań nie braknie, bo sportowiec będzie chciał zrobić hat tricka i zdobyć trzeci tytuł mistrza Europy w formule kick light.

Na co się szykujemy? W pierwszej kolejności na Puchar Świata w Budapeszcie. Po drodze na pewno będą jeszcze dwa weekendowe zgrupowania, konsultacje kadry i jeden obóz treningowy w Chmielnie oraz start kontrolny przed samymi Mistrzostwami Europy. I wreszcie same mistrzostwa, tym razem w Grecji. Więc jest co robić - mówi Michał Grzesiak

grzesiaak

i

Autor: fb Michał Grzesiak Seweryn Szczepankowski, Michał Grzesiak, Patryk Zaborowski i Piotr Nasulewicz

To pierwsze zgrupowanie kadry pokazało, że jesteśmy w dobrej formie - dodaje Michał Grzesiak: Główny trener Patryk Zaborowski jest zadowolony, bo wypadliśmy bardzo dobrze. Jest z kadrze trochę nowych osób, które przyszły również z innych formuł i potrzebują chwili, żeby dostosować się do kick lightu. To bardzo fajni zawodnicy, skrzyżowaliśmy już rękawice podczas sparingów i wiem, że jako kadra jesteśmy na bardzo dobrej drodze.

grzesiak

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Patronem medialnym Michała Grzesiaka i jego klubu RESPECT jest Radio Eska.

Źródło: Michał Grzesiak szykuje się do drugiego hat tricka