Ulica Śródmiejska w Kaliszu

i

Autor: fot. Magdalena Bartnik, Urząd Miasta w Kaliszu

Kolejne prace na Śródmiejskiej w Kaliszu! Zmiany w organizacji ruchu!

2021-01-04 8:57

Kolejny etap przebudowy Śródmiejskiej w Kaliszu. Kolejne utrudnienia dla kierowców. Od dziś ruszają prace na odcinku - od skrzyżowania ulic Narutowicza/św. Stanisława do ul. Franciszkańskiej. I tutaj nie można już jeździć.

Prace obejmą również przebudowę chodników – najpierw po lewej, a następnie po prawej stronie ul. Śródmiejskiej (patrząc od Mostu Kamiennego). Dojazd do dalszego odcinka ul. Śródmiejskiej możliwy będzie jak dotychczas, tj. ul. Przechodnią oraz ul. Franciszkańską.

To wszystko powoduje zmiany w organizacji ruchu w tym rejonie:

-  na ul. Śródmiejskiej, na odcinku pomiędzy al. Wolności a ul. Narutowicza/św. Stanisława, zostanie przywrócony ruchu kołowy,

- na ul. Narutowicza, św. Stanisława oraz Kazimierzowskiej (odc. Sukiennicza/Most Trybunalski) zostanie przywrócona pierwotna organizacja ruchu,

- na skrzyżowaniu ul. Sukienniczej z ul. Kazimierzowską/Most Trybunalski sygnalizacja świetlna zostanie przełączona w kolorowy tryb pracy.

Warto w tym miejscu szczególnie uważać. I dokładnie czytać nowe oznakowanie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

Tajemniczy pożar zabytkowego kościoła