ironfit

i

Autor: fb Ironfit

Świadoma i bezpieczna

Klub IRONFIT zaprasza - kolejna odsłona kursu dla pań [POSŁUCHAJ]

2024-01-13 17:18

Zapisy jeszcze trwają. Kaliski klub IRONFIT i organizuje kolejne szkolenie dla pań- Bądź świadoma i bezpieczna. Czyli wszystko o tym, jak właściwie ocenić zagrożenie, jak reagować stosownie do sytuacji i jak się obronić przed napastnikiem, nie tylko na ulicy, ale też w pracy.

Ten poziom zagrożenia jest bardzo duży i ostatnie wydarzenia w kaliskich galeriach tylko to potwierdzają. Sygnały ostrzegawcze często lekceważymy, bo ciągle myślimy, że takie rzeczy zdarzają się w filmach, innym, w dużym mieście. Nie chodzi o to, by mieć obsesję zagrożenia, ale by nie stracić głowy, gdy się w nim znajdziemy.

I to chcemy pokazać na tym szkoleniu - mówi Robert Jędrzejewski, instruktor  krav magi i szef klubu IRONFIT oraz UNITED 5 RYTM KRAV MAGA Kalisz - pomysłodawca akcji.

Szkolenie krav maga - Robert Jędrzejewski
ironfit

i

Autor: fb Ironfit

To już trzecia edycja kursu, który może być traktowany jako cykl – są stałe elementy, ale w każdej jest coś nowego - mówią uczestniczki – Kamila Kmieciak i Aleksandra Mamos Budzińska: Sama nazwa – świadoma i bezpieczna – jest ważna, bo właśnie to uważne rozejrzenie się i ocena sytuacji są istotne dla dalszego działania. Nie zawsze w różnych sytuacjach możemy liczyć na pomoc, nie ma obok partnera, kolegi, koleżanki i trzeba sobie poradzić samemu.

Zawsze interesowała mnie samooobrona i jak zobaczyłam ofertę to od razu się zdecydowałam. Spodobało mi się bardzo i już się zapisałam na stałe zajęcia z krav magi. Zaskoczyły mnie sposoby, które można wykorzystać by zagrożenia uniknąć lub napastnika na tyle spowolnić by choć zdążyć uciec.

Szkolenie krav maga - Ola i Kamila
ironfit

i

Autor: fb Ironfit

Szkolenie zaplanowano na 20 stycznia.

Tym razem zajęcia odbywać się będą na dworze i obejmą również pierwszą pomoc przedmedyczną. Szczegóły i zapisy znajdziecie na fb profilu Klubu Sportowego IRONFIT.

Patronem medialnym klubu jest Radio Eska.