kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS vs KOTWICA. Trójkolorowi lubią takie wyzwania

2023-10-26 17:34

KKS vs KOTWICA. Taki pojedynek czeka nas już w sobotę. Drużyna z Kołobrzegu to kolejny przeciwnik Trójkolorowych i tym razem nie ze strefy spadkowej, ale z 3 miejsca w tabeli 2 ligi. I wiadomo, że jako faworyt do awansu do 1 ligi będzie chciał zdetronizować KKS jako lidera.

To będzie ważny mecz, emocjonujący i na pewno ważny też dla naszych kibiców, którzy trzymają sztamę z kibicami Kotwicy. Z tego, co się orientuje sporo osób wybiera się do Kołobrzegu więc może być tak, że stadion będzie zapełniony i szykują się spore emocje- mówi Paweł Ozga, trener KKS. - Czego się spodziewamy? Na pewno bardzo wymagający rywal, bo na pewno na dziś to główny faworyt jeśli chodzi o zespoły pretendujące do awansu do 1 ligi. Na pewno też najmocniejszy jeśli chodzi o budżet i bardzo mocny personalnie. Trener jest z doświadczeniem ekstraklasowym. Mecz będzie dużym wyzwaniem, ale my takie wyzwania lubimy.

Mecz z Kotwicą już w sobotę o 13.30. Patronem medialnym Trójkolorowych jest Radio Eska.

kks

i

Autor: az
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE