kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS remisuje na swoim boisku. Pozycja utrzymana

2024-03-11 8:45

Zażarty pojedynek, wiele bardzo dobrych akcji i na koniec remis 2:2. Tak zakończyło się piątkowe spotkanie KKS Kalisz versus ŁKS Łódź. Obie drużyny zakończyły pojedynek z jednym punktem na koncie, po którym trójkolorowi pozostają na pozycji wicelidera tabeli 2 ligi. Bohaterem wieczoru był Hubert Sobol, autor obu bramek dla KKS.

Mecz z wyniku na remis, ale z liczby bardzo dobrych akcji na pewno nasz. Tutaj po prostu zabrakło zwyczajnie trochę szczęścia. Jestem bardzo zadowolony z tego jak nasz zespół funkcjonował w ofensywie, druga bramka piękna po wysokim pressingu, ale też mnóstwo bardzo dobrych akcji- mówi trener KKS Paweł Ozga

kks

i

Autor: kks kalisz

Na pewno wielki niedosyt, mimo wszystko, po tym spotkaniu, bo liczyliśmy na dwa punkty – dodaje Mateusz Wysokiński – aczkolwiek musimy szanować każdy punkt zdobyty w tej lidze, bo rywalizacja jest bardzo duża. Z przebiegu meczu na pewno pierwsza połowa na plus, dobrze rozpoczęliśmy spotkanie, ale w drugiej trochę za bardzo oddaliśmy inicjatywę rywalowi.

kks

i

Autor: kks kalisz

Kolejny mecz KKS rozegra już w środę. Tym razem na wyjeździe spotka się z GKS Jastrzębie. Patronem medialnym trójkolorowych jest Radio Eska.

kks

i

Autor: az