kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz - mecz odwołany

2023-11-30 10:13

To miał być ostatni mecz w tej rundzie, ale został odwołany. Sobotnie spotkanie KKS Kalisz z GKS Jastrzębie zostaje przełożone na marzec. Dwie ostatnie wygrane spotkania pokazują, że trójkolorowi wrócili do formy i będą chcieli utrzymać się na pozycji wicelidera tabeli 2 ligi.

KKS ma na koncie 34 punkty, a w zestawieniu wyprzedza ich tylko Kotwice Kołobrzeg. Drużyna Jastrzębia jest w strefie spadkowej, na 16 pozycji z kompletem 21 punktów.

Jeśli chodzi o rundę - ważne jest to, że zespoły które walczą o baraże, czyli Radunia i Zagłębie, mamy z nimi lepszy bilans. Co może być istotne w końcowym rozrachunku - mówi trener KKS Paweł Ozga. - Ta runda na pewno miała różne momenty, choć zaczęliśmy słabo. Potem przyszła seria w 6 meczach 5 zwycięstw i z zespołu niedocenianego zostaliśmy liderem. Trochę rozbudziliśmy apetyty wszystkich i też mocno uwierzyliśmy w siebie. Ale zaczęliśmy coś zmieniać i niepotrzebnie, bo trzeba było grać konsekwentnie to co dobrze nam wychodziło – świetni z tyłu i kontrataku, co pokazaliśmy w ostatnich meczach.

kks

i

Autor: kks kalisz

 Patronem medialnym Trójkolorowych jest Radio Eska.

kks

i

Autor: az