kks

i

Autor: fb stomil olsztyn

Piłka nożna

KKS Kalisz już bez Kentaro

2024-02-28 11:02

Kentaro Arai nie gra już dla KKS Kalisz. Właśnie zakończył się transfer zawodnika do Stomilu Olsztyn. Arai reprezentował Dumę Kalisza w pierwszej rundzie tego sezonu. I wszystko wskazuje na to, że na boisku trójkolorowych znów się pojawi w rundzie wiosennej, ale już w drużynie przeciwnika.

To prawda, że Kentaro już dla nas nie gra, teraz jest zawodnikiem Stomilu Olsztyn, a my bardzo mu dziękujemy za poprzednią rundę - mówi Ilona Juskowiak, rzecznik klubu KKS. - Ale wokół tej zmiany wywiązała się niepotrzebnie straszna burza. Informacja o rozwiązaniu kontraktu pojawiła się najpierw w mediach społecznościowych bez potwierdzenia w klubie. Musieliśmy się do niej odnieść więc na naszych profilach opublikowaliśmy odejście Kentaro. Już dwie godziny później wszystkie sprawy transferu były dopięte i oficjalnie można było potwierdzić przejście zawodnika do innej drużyny, dokładnie na takich zasadach jak do nas przyszedł Kuba Staszak.

A KKS najbliższy mecz rozegra na wyjeździe. 4 marca spotka się z Wisłą Puławy. Patronem medialnym trójkolorowych jest Radio Eska.