wiosna cekowska

i

Autor: cekow.pl

Sport

BIEGACZE! Zapiszcie się na bieg WIOSNA CEKOWSKA

2024-02-27 8:54

Już w kwietniu szykuje się duża biegowa impreza. Organizowana jest od ponad 30 lat i nie inaczej będzie w tym roku. A chodzi o Bieg Uliczny "Wiosna Cekowska". Można się już na niego zapisywać.

33. Bieg Uliczny "Wiosna Cekowska" odbędzie się 20 kwietnia w Cekowie w powiecie kaliskim. Start, meta oraz dystans biegu będą niezmienne. Wszystko rozpocznie się o godzinie 12:00 w przedszkolu w Cekowie-Kolonii. Biegacze będą mieli do pokonania 5 km. Na bieg można już się zapisywać. Mogą w nim wziąć udział osoby powyżej 16 roku życia. Limit biegaczy to 250 osób, a już zapisało się kilkadziesiąt więc warto się pospieszyć. Rejestracja uczestników prowadzona będzie do 18 kwietnia. Link do zapisów znajdziecie tutaj -> https://foxter-sport.pl/. Na najlepszych biegaczy czekają nagrody finansowe. Impreza zalicza się również do klasyfikacji VI Grand Prix Ziemi Kaliskiej. 

Przed startem biegu głównego odbędą się także atrakcje dla najmłodszych. Przedszkolaki będą mogły wziąć udział w Armagedon Active Kids. W jego ramach będzie przygotowany specjalny tor przeszkód dla maluchów. Na tę imprezę dzieci tez trzeba zapisać. Można to zrobić w publicznym przedszkolu w Cekowie-Kolonii albo w Gminnym Centrum Promocji Kultury Sportu i Rekreacji w Cekowie-Kolonii. 

Wiosna Cekowska

i

Autor: cekow.pl
Sonda
Weźmiesz udział w "Wiośnie Cekowskiej"?