paintball

i

Autor: Jarek Szwedziak Fotografia

Kaliszanie wicemistrzami POLSKI w paintballu! Finał odbył się w Kaliszu

2020-09-07 13:44

Kaliska drużyna paintballowa wicemistrzem Polski w Paintballu Leśnym sezonu 2020. Xtrema Paintball Team Kalisz zdobył pierwsze miejsce w niedzielnym turnieju, który odbył się w Kaliszu. Była to trzecia odsłona cyklu zmagań o tytuł mistrza. W klasyfikacji generalnej kaliszanie zajęli drugie miejsce.

Kaliszanie w tegorocznych rozgrywkach pokonali zespoły z Zielonej Góry, Wągrowca, Turku, Gniezna ulegając jedynie obrońcy tytułu z ubiegłego sezonu NHP Poznań.

- Ten sukces okupiony został ciężką pracą i determinacją - piszą zawodnicy na swoim fanpage. - To ogromny sukces, zważając na fakt, że nasze dwie drużyny zajęły w klasyfikacji generalnej w tym roku kolejno 3 i 2 miejsce, ustępując jedynie zespołowi NHP Poznań (ogromne gratulacje!) Nie zawiódł też organizator, którym był @paintballkalisz.pl. Ogromne podziękowania za trud w przygotowanie, zabezpieczenie pola i całej infrastruktury.Koncentrujemy się na dalszych rozgrywkach, nie zwalniamy tempa. Będzie o nas słychać, a tam, gdzie się pojawimy, rozdawać będziemy pozytywna energię  i radość z gry w paintball . Podziękowania dla naszych kibiców, sponsorów i partnerów, bez których pisanie tej historii byłoby niemożliwe

Medialnym parterem mistrzostw było Radio ESKA.

paintball

i

Autor: Jarek Szwedziak Fotografia
Opowieść o ostatnim procesie czarownic w Polsce