majkel i sepson

i

Autor: BŹ

młodzi zdolni

Kalisz. Trzecia płyta Majkela i Sepsona [POSŁUCHAJ]

2024-06-18 10:49

Robią muzykę od pięciu lat i właśnie wydali trzecią płytę - Majkel i Sepson, młodzi artyści z Kalisza, którzy szczególnie ukochali sobie rap. Jak mówią sami piszą teksty i muzykę a potem dzielą się nią i emocjami ze słuchaczami. Premiera krążka już w piątek.

To będzie ich trzecia płyta. U nas - Majkel & Sepson - młodzi raperzy z Kalisza, którzy zakończyli pracę nad krążkiem pt. DUNGEONS. Premiera już w piątek 21 czerwca.

Na płycie znajdziemy 19 kawałków, w tym "skity" czyli krótkie rozmowy z muzykami.

Śpiewamy smutne piosenki - mówi Majkel. - Może bardziej te rozrywkowe. No i szczególnie chcemy pomagać ludziom, żeby słyszeli nasze teksty. Żeby to do nich trafiało. I chcemy, żeby to trafiło do ich serduszka. Robimy rap, szczególnie emo, lub jakiś post-punk. - My ogólnie zajmujemy się szeroko pojętym rapem - dodaje Sepson. - Emo też, ale rap ogólnie, trap, czasami też hip-hop. Na naszej najnowszej płycie jest 16 kawałków muzycznych. O tematyce wszelakiej. Bo nie chcemy się zamykać na żadne emocje, czy tematy. Mamy i smutniejsze kawałki i takie do tańca, pod nóżkę.

To nasza trzecia płyta - mówią Majkel & Sepson

Jeśli macie ochotę na żywo posłuchać jak grają Majkel & Sepson - to okazja w piątek - 21 czerwca - na Polach Marsowych w Kaliszu, bo muzycy będą supportem przed YOUNG MULTI. Początek o 20.00.