Nieznana kobieta miała pobić dziewczynkę w Kaliszu

i

Autor: Facebook/Justyna Justa

Sprawa kryminalna

Kalisz. Ośmiolatka wyszła z psem. Podczas spaceru miała ją pobić nieznana kobieta. Czy to była próba porwania?

2023-06-07 13:08

To mogła być próba porwania dziecka. Taką informacja matka dziewczynki miała usłyszeć od policji. Ośmiolatka we wtorek rano wyszła z psem na spacer. Wtedy miała ją napaść nieznana kobieta. Dziecko do domu wróciło pobite. Szokująca sprawa z Kalisza.

Pobicie dziewczynki w Kaliszu. Ośmiolatka wyszła na spacer z psem

Było kilkanaście minut po godzinie 7:00 we wtorek, gdy ośmioletnia dziewczynka wyszła z psem na spacer. Mieszkają w okolicy ul. Ostrowskiej w Kaliszu. Co się stało podczas spaceru. Na razie jednoznacznej odpowiedzi nie ma. Faktem jest jednak, że dziecko wróciło do domu dotkliwie pobite. - Przy parkingu doszło do zaatakowania mojej córki przez nieznana kobietę. Podbiegła ona do niej i zaczęła ją bić oraz szarpać - relacjonuje matka ośmiolatki. - Policja podejrzewa, że mogła to być próba usiłowania porwania. Jeżeli ktoś cokolwiek widział lub słyszał, proszę o kontakt - napisała kobieta w mediach społecznościowych, dodając zdjęcie obrażeń dziewczynki.

Pobicie dziewczynki w Kaliszu. Sprawę bada policja

Dziennikarzom Radia Eska z Kalisza udało się potwierdzić, że policja faktycznie otrzymała zgłoszenie. - Kobieta zgłosiła nam, że jej córka miała zostać napadnięta przez nieznaną kobietę, która najpierw miała szarpać dziewczynkę, a potem ją przewrócić - relacjonuje podkom. Anna Jaworska-Wojnicz z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Kalisz. Czy to była próba porwania ośmiolatki?

Rzeczniczka kaliskiej policji zapewnia, że sprawdzany jest każdy wątek w tej sprawie. Na razie jednak nic nie przemawia za tym, że miała to być próba porwania dziewczynki. - Na pewno powołany zostanie biegły z zakresu medycyny sądowej. Jego ustalenia powinny nam wiele wyjaśnić. Czekamy zatem na informacje od lekarza - podkreśla podkom. Anna Jaworska-Wojnicz

Porwanie 9-letniej dziewczynki. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut uprowadzenia
Źródło: Kalisz. Ośmiolatka wyszła z psem. Podczas spaceru miała ją pobić nieznana kobieta. Czy to była próba porwania?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE