Kalisz. Nastolatki kradły odzież w sklepach

i

Autor: mraj zdjęcie ilustracyjne

SPRAWA KRYMINALNA

Kalisz. Nastolatki kradły odzież w sklepach

2024-02-22 9:52

Kradły odzież w sklepie - są już w rękach policjantów. Do zdarzenia doszło na terenie jednej z galerii handlowych w Kaliszu. Dziewczęta w wieku 14 i 15 lat zostały ujęte na gorącym uczynku przez pracownika sklepu.

Jak się okazało nie była to ich jedyna kradzież.

Jak ustalili policjanci Zespołu ds. Nieletnich Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu nieletnie dokonywały kradzieży już od kilku tygodni w różnych sklepach znajdujących się na terenie jednej z kaliskich galerii. W mieszkaniach u każdej z nich w toku wykonywanych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli skradzioną odzież – mówi mł. asp. Edyta Marciniak z zespołu prasowego kaliskiej policji.

Teraz nastolatki za swoje zachowanie będą tłumaczyć się przed Sądem. Policjanci przypominają, że nieletni nie unikną konsekwencji swojego zachowania tylko dlatego, że są niepełnoletni. Młodzież często nie zdaje sobie sprawy, że ich drobne przewinienia mogą być dostrzeżone i nieść ze sobą przykre następstwa. Jedna nieodpowiedzialna decyzja czy chwilowy impuls może skutkować przykrymi konsekwencjami. Każda ujawniona przez pracowników sklepu kradzież jest zgłaszana policjantom.

Jeśli odpowiesz na te pytania, jesteś gotowy do startu w Milionerach. Wystarczy, ze zdobędziesz 9/11!

Pytanie 1 z 11
W którym Państwie znajduje się Bogota?