kabaret

i

Autor: Kabaret Skeczów Męczących

rozrywka

Kalisz. Jubileuszowe żarty Kabaretu Skeczów Męczących już w niedzielę

2024-04-12 7:20

Dużo śmiechu na urodziny! I to od jubilata! Kabaret Skeczów Męczących, który właśnie świętuje 20-lecie zaprasza na specjalny program JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE! Spotkanie w Kaliszu już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia. Poleca Radio Eska.

„Jeszcze nigdy nie było tak dobrze” – przekonuje Kabaret Moralnego Niepokoju. I zaprasza na dwie godziny zabawy. Artyści nie raz już udowodnili, że potrafią tak „zaczarować” scenę, że ten czas mija szybciej niż faktycznie. Można się więc spodziewać, że i tym razem tak będzie.

Bezkompromisowe żarty, celne obserwacje społeczne, brawurowe kreacje kabaretowe i „to coś”, co można poczuć wyłącznie w trakcie widowiska na żywo. Warto to przeżyć! – zapewniają twórcy programu.

A można to zrobić już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia w Kaliszu. Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Hali Arena. Początek spotkania o 16.00

Dodamy tylko tak „po cichu” jeszcze, że kto nie zdąży teraz albo będzie chciał powtórki – to będzie taka okazja w październiku, bo wtedy jubileuszowy występ Kabaret Moralnego Niepokoju da w Ostrowie w 3mk Arenie.

Quiz. "Kariera Nikosia Dyzmy", "Chłopaki nie płaczą"... Dopasujesz cytat do kultowej polskiej komedii?

Pytanie 1 z 7
„Dziecko se zrobię”! Chyba na drutach!