bieg

i

Autor: pixabay

Kaliski Półmaraton Nocny "Bursztynowa Hellena" już 29 czerwca - to ostatni moment, by się zapisać!

2024-06-24 16:35

Wkładajcie wygodne buty! Już 29 czerwca startuje po raz 6. Kaliski Półmaraton Nocny "Bursztynowa Hellena". Zostało już niewiele miejsc, a czas na zapisy jest do 26 czerwca.

Lubicie bieganie na dłuższych dystansach? To zapiszcie się na VI Kaliski Półmaraton Nocny "Bursztynowa Hellena". W tym roku startuje on 29 czerwca o godzinie 22:00 przy Hali Arena w Kaliszu. Swój udział potwierdziło już ponad 660 biegaczy. Do Kalisza przyjadą biegacze m.in z Wrocławia, Krotoszyna, Poznania, Konina czy Łodzi. 

START i META znajdować się będą przy Hali Kalisz Arena, potem zbiegamy ul. Wrocławską do ul. Górnośląskiej, a wracać będziemy Szlakiem Bursztynowym. Na trasie będą znajdować się standardowo 3 punkty z wodą: przy ul. Armii Krajowej, przy ul. Łódzkiej (OSRiR) i przy ul. Górnośląskiej (Galeria). Widzimy się na trasie! - zapraszają organizatorzy półmaratonu. 

Zapisy online trwają do 26 czerwca więc to już ostatni dzwonek! Link do rejestracji znajdziecie TUTAJ. Zapisy będą możliwe także dzień przed zawodami i w dniu biegu. 

Poniżej mapa przedstawiające trasę biegu:

bieg

i

Autor: VI Kaliski Półmaraton Nocny "Bursztynowa Hellena"

Organizatorzy informują także o zmianach w organizacji ruchu. Sporo ulic będzie nieprzejezdnych. Szczegółową rozpiskę znajdziecie TU

Sonda
Lubicie biegać?