Kaliska Karta Mieszkańca w telefonie

i

Autor: mraj

KALISKA KARTA MIESZKAŃCA

Kaliska Karta Mieszkańca w telefonie

2024-03-21 13:00

Już jest. Kaliska Karta Mieszkańca w wersji mobilnej. Miasto uruchomiło aplikację, która ma być nie tylko ekonomiczna, ale przede wszystkim ma usprawnić działanie karty.

Karta jest już dostępna w formie aplikacji na telefony (urządzenie z Androidem i Apple iOS). Z Karty Mieszkańca będzie można korzystać w formie elektronicznej, bez konieczności wyrabiania wersji plastikowej, która kosztuje 20 zł. Wyrobienie Karty mobilnej jest bezpłatne.

Aplikacja pozwala na korzystanie m.in. z bezpłatnych przejazdów kaliskimi liniami autobusowymi. Wystarczy uruchomić aplikację, zarejestrować bezpłatny przejazd. Zależy mi, żeby jak najwięcej osób ściągnęło aplikację i rejestrowało przejazd, ponieważ nam to pozwoli analizować siatkę połączeń, które linie autobusowe są najbardziej obciążone – mówi wiceprezydent Kalisza, Mateusz Podsadny.

W aplikacji można także wyświetlić przysługujące nam zniżki i rabaty. Karta zarówno w wersji plastikowej, jak i w wersji elektronicznej dostępna jest dla mieszkańców Kalisza, którzy rozliczają swój podatek dochodowy w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Kaliszu. Wniosek można złożyć przez Internet, wypełniając formularz elektroniczny TUTAJ lub w Punkcie Obsługi Klienta Kaliskich Linii Autobusowych, znajdującego się w budynku Dworca Autobusowego w Kaliszu przy ul. Podmiejskiej 2a. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku można bezpłatnie ściągnąć i zainstalować aplikację karty.

Sprawdź swoją inteligencję w szybkim QUIZIE! Odpowiedz na 12 pytań i zdobądź uznanie

Pytanie 1 z 12
Które z poniższych słów nie pasuje do reszty?