Słuchacze Studium Animatorów Kultury w Kaliszu

i

Autor: fot. Studium Animatorów Kultury w Kaliszu, Facebook Słuchacze Studium Animatorów Kultury w Kaliszu podczas "Dnia Dobra"

edukacja

Jesteś młodym artystą? Idź do studium!

2024-03-06 13:35

To może być początek wielkiej przygody ze sztuką. Studium Animatorów Kultury w Kaliszu zaprasza wszystkich tych, którzy swoją przyszłość wiążą ze sceną, fotografią czy filmem. To jedyna taka szkoła w regionie i jedna z niewielu w Polsce. - U nas nie jesteś anonimowy. Realizujemy ideę nauczania indywidualnego, pomagamy rozwijać wyobraźnię i kreatywność - zachęca dyrekcja szkoły.

Słuchacze Studium pochodzą z całej Polski. Chwalą sobie kameralną atmosferę i indywidualne podejście.

- Dowiedziałem się o tej szkole dzięki jednej z absolwentek, która uczyła mnie tańca i mówiła że spędziła tu najlepsze lata. Poza samą nauką, poznajemy siebie i innych ludzi, to jest także taka trochę szkoła życia. Jesteśmy pewni, że z tego doświadczenia będziemy korzystać przez długie lata

- mówią absolwenci szkoły. Dzisiaj są aktorami, pracownikami instytucji kultury, tancerzami. Robią zdjęcia i tworzą filmy. Aktywnie uczestniczą w życiu kulturalnym Kalisza, ich działania można zobaczyć podczas m.in. La Strady.

Studium kształci na czterech kierunkach: animatora działań teatralnych, animatora tańca, animatora działań filmowych i animatora fotografii. Nauka jest bezpłatna i trwa dwa lata. Kończy się egzaminem dyplomowym - projektem artystycznym.

Nabór na nowy rok szkolny rusza już 8 kwietnia. Szczegóły na stronie internetowej szkoły: studium.kalisz.pl.

Słuchacze Studium Animatorów Kultury w Kaliszu

i

Autor: fot. Studium Animatorów Kultury w Kaliszu, Facebook Słuchacze Studium Animatorów Kultury w Kaliszu na scenie