W czwartek, 25 czerwca odbyła się sesja absolutoryjna Rady Miasta Kalisza. Włodarz miasta Krystian Kinastowski otrzymał absolutorium i wotum zaufania. Głosowanie poprzedziła dyskusja.
Bardzo się cieszę, że taką stabilną większość tutaj w Kaliszu udało się dobrą dla miasta stworzyć. Liczę również na dobrą współpracę w kolejnych latach i dziękuję radnym za wotum zaufania i absolutorium – mówi Krystian Kinastowski.
ZA głosowało 14 radnych. 6 było przeciw. 3 osoby były nieobecne.
Polecany artykuł: