kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

Gotowi na pierwszy mecz? KKS vs POGOŃ

2024-02-23 9:02

Startuje runda wiosenna drugiej ligi piłki nożnej. Przed KKS Kalisz piętnaście spotkań, a pierwsze już w sobotę. Na swoim boisku podejmować będzie Pogoń Siedlce. KKS ma na koncie 19 punktów i jest na drugim miejscu tabeli, a przeciwnik depcze im po piętach na miejscu trzecim.

Wiemy, że nasz przeciwnik jest faworytem do awansu do 1 ligi, nie tylko pod kątem sportowym, ale też przez stabilną sytuację finansową - mówi trener Paweł Ozga:  Czego możemy się spodziewać? To zespół, który gra wysokim pressingiem, ofensywnie i chce w każdym meczu dominować. Natomiast w pierwszym meczu było podobnie, a przywieźliśmy stamtąd komplet punktów i wygraliśmy 2:0. To bardzo ważne w kontekście dalszego układu tabeli i tego, co może się na koniec dziać, patrząc jak wyrównana jest ta liga.Ze swojej strony na pewno nie zamierzamy się nikogo bać. Gramy u siebie, jeśli chcemy walczyć o miejsca w czołówce, to musimy umieć przeciwstawić się najlepszym w tej lidze. Ale my też do takich jesteśmy zaliczani więc na na pewno na boisko wyjdzie 11 głodnych zwycięstwa ludzi. 

kks

i

Autor: kks kalisz

Mecz z Pogonią Siedlce już w sobotę na stadionie przy Łódzkiej. Start o 18.00, a patronem medialnym KKS jest Radio Eska.