Ferie z żubrem

i

Autor: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie

"Ferie z żubrem" Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zaprasza do zabawy [POSŁUCHAJ]

2021-01-12 12:44

To propozycja dla tych, którzy nie mają pomysłu na spędzenie wolnego czasu. Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zaprasza do zabawy pn. "Ferie z żubrem". Z powodu pandemii - projekt jest realizowany na stronie internetowej ośrodka. Dzięki zabawie dzieciaki w wieku od 3 do 13 lat mogą zdobywać i pogłębiać wiedzę na temat życia żubra.

Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zaprasza dzieci w wieku od 3-13 lat do wspólnej zabawy pn. "Ferie z żubrem". Dzięki temu uczestnicy będą mieli okazję zagłębić swoją wiedzę na temat życia żubra m.in. jak wygląda? W jaki sposób się zachowuje? Czym się żywi? I dlaczego jest chroniony? Na te pytania odpowiedzi będziecie znajdować na stronie internetowej ośrodka.

Dla trzech grup wiekowych przygotowaliśmy quizy, kolorowanki, a także wierszyk o wesołym żubrzątku, którego strof można próbować uczyć się na pamięć. Zachęcamy do realizowania zadań i przesyłania ich do ośrodka. Wykonanie pięciu z nich, po jednym z każdego dnia nagrodzimy upominkami.

Mówi Alicja Antonowicz z Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.

Prace należy wysyłać na adres mailowy: okl@okl.lasy.gov.pl lub umieszczać TUTAJ: https://www.facebook.com/OKLGoluchow

Należy podać imię, nazwisko, wiek i adres do korespondencji.

Termin wysyłania prac mija 17 stycznia.

"Ferie z żubrem" Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zaprasza do zabawy. Mówi Alicja Antonowicz
Artyści na ulicach Kalisza

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl.