bm

i

Autor: fb BM STAL

BM STAL

David Brembly wypada z gry. To już z wielkiej piątki

2024-05-08 9:23

Pech nie opuszcza BM STAL, która traci trzeciego zawodnika z wyjściowej piątki. Podczas niedzielnego meczu z WKS kontuzji nabawił się David Brembly. Wcześniej wypadli już Damian Kulig i Arunas Mikalauskas. I wiadomo, że żaden z nich nie wróci do końca sezonu.

David jest bardzo ważnym ogniwem naszego zespołu i teraz na pewno będzie go bardzo brakować- mówi prezes klubu Bartosz Karasiński - Czeka go operacja i kilkumiesięczna rehabilitacja. To jest trudna sytuacja dla zespołu, ale też dla samego Davida, który jest świetnym zawodnikiem, ale przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. To na pewno duża strata dla drużyny, ale nikt nie zamierza załamywać rąk. Zespół pokazał wielki charakter podczas niedzielnego meczu, teraz przed nami dwa spotkania we Wrocławiu w ćwierćfinałach play off. Atmosfera jest bardzo bojowa, jest pełna koncentracja, mobilizacja. Jestem pewien, że wyjdziemy z tego zwycięsko.

bm

i

Autor: fb BM STAL

Najbliższy mecz BM STAL rozegra już jutro we Wrocławiu. To będzie trzecie w fazie play off spotkanie z WKS Śląsk. Patronem medialnym Stalówki jest Radio Eska.

Źródło: David Brembly wypada z gry. To już trzeci z wielkiej piątki