ciąża

i

Autor: pixabay.com

SPOŁECZNE

Chcesz pogadać o ciąży, porodzie i dzieciach? To wpadnij do kaliskiego Domu Sąsiedzkiego na CIĄŻOWE POGADUCHY

2024-03-01 11:14

Jak przygotować się do porodu? Czy psychika kobiety ma wpływ na przebieg ciąży? I jak wyglądają pierwsze dni z noworodkiem?​ Odpowiedzi na między innymi te pytania usłyszycie podczas spotkania w kaliskim Domu Sąsiedzkim. Tam już 8 marca odbędą się "Ciążowe pogaduchy".

8 marca w Domu Sąsiedzkim w Kaliszu odbędą się "Ciążowe pogaduchy". Będzie można spotkać się ze specjalistkami - położną, psycholożką, terapeutką, doulą czy fizjoterapeutką. Panie postarają się wyjaśnić wiele kwestii związanych z ciążą, porodem i okresem połogu.

Będziesz mogła powiedzieć nam o tym co Cię trapi, niepokoi, lub może wręcz przeciwnie będziesz się chciała podzielić swoim szczęściem i zarazić pozostałe uczestniczki swoim pozytywnym myśleniem, czego bardzo brakuje w dzisiejszym świecie. Razem ze mną spotkanie poprowadzi psychoterapeutka Małgosia i doula Ania. Będziecie miały możliwość zadania nam pytań związanych z naszą pracą. Będzie z nami również fizjoterapeutka Zosia, położna Ania i instruktorka masażu Shantala Sandra - zaprasza organizatorka, położna Edyta Pawlak.

Początek o godzinie 10:00, wstęp jest wolny, ale na spotkanie trzeba się zapisać. Dzwońcie do Ani - 603 220 714 albo Edyty - 668 230 724.