Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu ma nową siedzibę

i

Autor: Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu ma nową siedzibę

2022-01-21 10:11

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu ma nową siedzibę. Placówka przeniosła się do nowo wyremontowanego budynku po dawnej „książnicy” przy ulicy Nowy Świat 13. Prace trwały rok i zostały zrealizowane w terminie.

Prace remontowe obejmowały szereg zadań. Wykonana została m.in. rozbiórka budynku gospodarczego. Podczas robót wymieniono okna i drzwi, zainstalowano nową instalację elektryczną, teletechniczną, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną. Remonty zakończono w grudniu minionego roku. A od stycznia br., w budynku mieści się Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego, które będzie użytkować pomieszczenia na swoje cele statutowe.

Powstała tutaj duża sala szkoleniowa, przenieśliśmy gabinet doradców zawodowych. Chcielibyśmy, żeby te dwa miejsca w najbliższym czasie wypełniły się po brzegi uczniami, pracodawcami, szkoleniami, konferencjami. Cieszymy się z tego, że jednym z głównych celów tej inwestycji było dostosowanie budynku do potrzeb osób z niepełnosprawnością poprzez wybudowanie szybu windy, dostosowanie parteru budynku, gdzie się znajdujemy. Cieszymy się, że możemy odpowiedzieć na te potrzeby i każdy może bez problemu korzystać z naszych usług.

Mówi Magdalena Sekura- Nowicka, dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

Inwestycja kosztowała ponad 4 miliony złotych. Środki na jej wykonanie pochodziły z Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu ma nową siedzibę

i

Autor: maraj

QUIZ. Kto to powiedział? Najsłynniejsze cytaty na świecie. Wstyd ich nie znać!

Pytanie 1 z 15
„Być albo nie być – oto jest pytanie”. Tak zaczyna się monolog Hamleta. Kto jest autorem tych słów i całego dramatu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE