Calisia Triathlon po raz CZWARTY

i

Autor: maraj Calisia Triathlon 2020

Calisia Triathlon po raz CZWARTY

2022-07-06 13:32

Już po raz czwarty w Kaliszu odbędzie się Calisia Triathlon. 28 sierpnia br. śmiałkowie, którzy zjadą do Kalisza, będą zmagać się w kombinacji trzech dyscyplin sportowych. Zawodnicy będą musieli zmierzyć się z nurtem rzeki Prosny, pokonać odcinek kolarski oraz przebiec wzdłuż rzeki.

Nadchodząca edycja, podobnie jak poprzednie, odbędzie się na dystansach: 1/4 (indywidualnie i w sztafecie) oraz 1/8 ironman. Impreza zostanie rozegrana na tych samych, sprawdzonych trasach z metą na słynnym kaliskim stadionie kolarskim. Odbędzie się także towarzyszący imprezie  bieg dla dzieci.  Zapisy już otwarte. Nie zabraknie strefy expo, strefy chilloutu, czy strefy animacji dla najmłodszych.

CALISIA Triathlon jest już stałą pozycją na sportowej mapie Polski, Mamy u siebie rozpoznawalną i dobrze zorganizowaną imprezę, dzięki której w całym kraju możemy promować nasze miasto i rzekę. Liczymy na wysoką frekwencję. Zapraszamy całe rodziny do strefy aktywności, która zostanie zorganizowana podczas imprezy.

Mówi Krystian Kinastowski, prezydent Kalisza.

Etap pływacki rozegrany zostanie na Prośnie, kolarski na szosie krajowej w kierunku Turku, zaś biegowy ścieżkami wzdłuż rzeki.

Zapisy prowadzone są TUTAJ

QUIZ: „Ol exkjuzmi”, którędy nad morze w Szczecinie, czyli wakacje z przymrożeniem oka. Sprawdź ile wiesz o popularnych kurortach

Pytanie 1 z 10
Na początek wizyta w biurze podróży. Prosta sprawa – proszę o oferty na wakacje ol exkujzmi w Huragandzie. Co klient ma na myśli?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE