zdjęcie

i

Autor: pixabay

Konkurs

Wymyśl logo i hasło dla gminy Opatówek - czekają nagrody

2024-04-22 8:20

Jesteś kreatywny? To coś dla CIEBIE! Gmina Opatówek ogłosiła właśnie konkurs na hasło oraz logo, które mają promować gminę. Do wygrania są m.in tablety.

Chcą promować gminę. Zaczynają od hasła i logo. I szukają kreatywnych osób, które je wymyślą. Gmina Opatówek ogłosiła konkurs na logo oraz hasło, które miałyby podkreślać walory miasteczka.

Tu żyjemy, stąd wyjeżdżamy - tu wracamy. Wielu z nas urodziło się właśnie tutaj, tu jest nasza praca, znajomi. Tu są nasze radości i codzienne, życiowe wyzwania. Dlaczego nasza Gmina Opatówek - z tak niesamowitą historią i obecnie z wieloma pięknymi miejscami, bardzo często bardziej zachwycającymi przyjezdnych niż nas w codziennym zabieganiu - nie może mieć hasła, loga, które będzie Ją promowało? Bądźmy dumni z miejsca w którym jesteśmy, z którym wiążą nas rodzinne wspomnienia i osobiste emocje. Liczymy na pomysłowość i kreatywność mieszkańców gminy i nie tylko - czytamy w komunikacie gminy. 

Jeśli macie jakieś propozycje, to trzeba je zgłosić do 14 czerwca do urzędu gminy. Można zrobić to listownie – pocztą tradycyjną albo wysłać kartę zgłoszeniową wraz projektem loga i hasła na urzędowy email. Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone. Za pierwsze miejsca laureaci mają dostać tablety.

Regulamin konkursu znajdziecie -> TUTAJ

logo

i

Autor: Gmina Opatówek