KKS Kalisz i Legia Warszawa w półfinale Fortuna Pucharu Polski

i

Autor: mraj

piłka nożna

Wiemy, z kim KKS Kalisz zagra w Pucharze Polski

2023-08-11 14:29

Historia lubi się powtarzać? KKS Kalisz trafił na silnego przeciwnika w 1. rundzie Fortuna Pucharu Polski. Dzisiaj odbyło się losowanie par. Trójkolorowi zagrają z drużyną z ekstraklasy.

Pierwszy mecz kaliszan w zmaganiach pucharowych zakończył się zwycięstwem Dumy Kalisza. O wyniku spotkania z GKS Jastrzębie zdecydowały rzuty karne. 11 sierpnia Trójkolorowi poznali kolejną drużynę, z którą spotkają się na własnym boisku.

W losowaniu par Fortuna Pucharu Polski KKS Kalisz zmierzy się z ŁKS Łódź. To drużyna występująca obecnie PKO Ekstraklasie.

W minionym sezonie Fortuna Pucharu Polski Kakaesiacy dotarli do półfinału, udowadniając po drodze, że nie ma na nich mocnych. Szli jak burza, byli sensacją rozgrywek. Pokonali m.in. Widzew Łódź i Pogoń Szczecin. Dopiero w półfinale przegrali z Legią Warszawa.

ŁKS do Kalisza przyjedzie we wrześniu. Mecze pierwszej rundy Fortuna Pucharu Polski w tym sezonie odbędą się między 26 a 28 września 2023.

Partnerem medialnym Trójkolorowych jest radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE