wianek

i

Autor: pixabay

Impreza

Wianki wracają na Szałe - SPRAWDŹCIE co będzie się działo

2024-06-14 12:56

W Noc Świętojańską - 21 czerwca będzie można pobawić się nad zalewem w Szałem. Będą tradycyjne kupalne obrządki i ognisko. Nie zabraknie też koncertów.

Po kilkunastu latach na Szałe wracają tradycyjne WIANKI. Impreza zostanie zorganizowana w piątek, 21 czerwca. W programie jest sporo ciekawych atrakcji i koncerty. 

Z okazji Nocy Świętojańskiej i analogicznie rozpoczęcia wakacji na scenie przy Małej Plaży w Szałem wystąpią m.in. znany z przeboju "Ona by tak chciała" Ronnie Ferrari czy Letni, Chamski, znany z wielu przebojów cieszących się milionową oglądalnością w sieci jak np. "Czinkłaczento".Prócz nich na scenie wystąpią Julia Podolska, Garażowy Raj, Wowa oraz kolektyw DJski "Garden Of Music" obejmujący w tym roku na Małej Plaży rezydenturę muzyczną. W trakcie imprezy nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży, obchodów świętojańskich, tradycyjnego ogniska czy lotów helikopterem - informują organizatorzy. 

Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na rehabilitację Laury Jarzębskiej, która przeszła udar oraz dla Dawida i Dominiki w ramach akcji "Pomaganie za jechanie". Początek "Wianków" w Szałem o godzinie 19:00. 

Sonda
Jakie kolory lubisz nosić latem?