dfgh

i

Autor: FB Szymon Chwalisz

Szymon Chwalisz. Warsztat z Mistrzem okiem MISTRZA. Będzie kontynuacja?

2023-03-28 12:06

Te zajęcia szturmem podbiły serca zdolnych ostrzeszowian i osób z okolicy. Warsztaty z malowania farbą olejną ze znanym i cenionym w całej Polsce - Szymonem Chwaliszem cieszą się ogromną popularnością. To dopiero pierwsza edycja kursu w Ostrzeszowskim Centrum Kultury, ale z pewnością - jak zapowiada sam artysta - nie ostatnia.

Liczba chętnych przerosła oczekiwania i możliwości organizatorów, te zajęcia podbiły serca wielu osób.

Od września w ramach pracowni artystycznych Ostrzeszowskiego Centrum Kultury - po raz pierwszy - można skorzystać z propozycji WARSZTATU Z MISTRZEM - artystą cenionym nie tyko w Polsce.

Zajęcia z malowania farbą olejną z Szymonem Chwaliszem cieszą się ogromną popularnością - i mamy dla Was rewelacyjną wiadomość - po wakacjach, będzie kontynuacja.

Bo jak mówi nam Szymon Chwalisz - poziom umiejętności uczestników kursu okazał się bardzo wysoki, a taka wspólna praca - to niesamowita przygoda.

Teraz nam się wyklarowała taka grupa, która jest zacięta, chce się uczyć i działać. Zgłoszeń na początku mieliśmy bardzo dużo. Musiałem 3/4 odmówić. Powody były różne - czasami za wcześnie, czasami to były dzieciaki, które muszą podszkolić się w innych pracowniach w Ostrzeszowie, bo ja - niestety - nie jestem w stanie prowadzić dwóch, trzech programów. To są tylko trzy godziny co dwa tygodnie, więc to nie jest dużo. Wybrałem taką ekipę ludzi świadomych tego co tworzą, już z jakimś dorobkiem artystycznym, takie diamenciki do oszlifowania ... i szlifujemy, całkiem nieźle to wychodzi. Czasami wręcz zaskakują mnie swoimi pomysłami i efektami, a też fajne jest to, że malujemy razem i każdy rezonuje na siebie ciekawie - mówi ESCE Szymon Chwalisz. 

W zajęciach z Szymonem obecnie bierze udział 15 osób. Zwieńczeniem ich pracy będzie wspólna wystawa.

O szczegółach będziemy Was informować na bieżąco ;)

QUIZ: Jakim jesteś typem gościa na weselu?

Pytanie 1 z 7
W czasie pierwszego tańca:
Źródło: Szymon Chwalisz. Warsztat z Mistrzem okiem MISTRZA. Będzie kontynuacja?