Autor: fb STAL

sport

"Stalówka" zagrała mocno i ambitnie. Trochę punktów zabrakło

2024-10-21 10:57

Było bardzo ostro, ambitnie ale do wygranej zabrakło kilku punktów. Tasomix Rosiek Stal zakończyła przegraną wyjazdowe spotkanie ze Spójnią Stargard 73:79. „Stalówka” radziła sobie świetnie aż do ostatniej kwarty, kiedy prowadzenie przejęli gospodarze.

Straciliśmy Maxa Egnera, który po paskudnej kontuzji pojechał do szpitala i to też nas osłabiło - mówi Andrzej Urban, trener "stalówki": Wiedzieliśmy jak trudny to będzie mecz. Wszystko od początku układało się może nie tak jak sobie wymarzyliśmy, ale na pewno tak jak przewidywaliśmy. I tak było do czwartej kwarty, kiedy za mocno się rozproszyliśmy, a przeciwnik z tego skorzystał.

stal

Kolejny mecz stalówka rozegra również na wyjeździe – w sobotę z Treflem Sopot. Natomiast 2 listopada już u siebie podejmować będą Anwil Włocławek.

Źródło: "Stalówka" zagrała mocno i ambitnie. Trochę punktów zabrakło