kks kalisz lech II poznań

Autor: fot. KKS Kalisz, Facebook Radość po zwycięstwie. KKS Kalisz wygrał z rezerwami Lecha

sport

Przerwali złą passę. KKS wygrywa na wyjeździe

2023-04-24 9:32

Wreszcie wygrana – i to jaka! Wynikiem 4:0 dla KKS Kalisz zakończył się wyjazdowy mecz we Wronkach. W niedzielę kaliszanie pokonali drugą drużynę Lecha Poznań, w 28. kolejce eWinner 2. ligi piłki nożnej.

Pierwsze trzy gole dla Trójkolorowych padły w pierwszej połowie. Pierwszą bramkę w 25. minucie strzelił Kamil Koczy, kolejne dwie – na kilka minut przed przerwą: Néstor Gordillo w 42. minucie, a wynik na 3:0 poprawił Piotr Giel. W drugiej połowie, w 56. minucie kolejną bramkę dla Kakaesiaków zdobył Daniel Kamiński. Rezerwy Lecha musiały uznać lepszą formę gości.

Tym samym Trójkolorowi w końcu przełamali złą passę i zdobyli cenne trzy punkty. Obecnie są na 5. miejscu tabeli, po wczorajszym meczu mają 46. punktów.

Kolejny mecz już 29. kwietnia – w Kaliszu. Na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej podopieczni Bartosza Tarachulskiego zagrają z Wisłą Puławy.