Powiat Kaliski już po raz 18. gra z orkiestrą Jurka Owsiaka

i

Autor: Starostwo Powiatowe w Kaliszu Finał WOŚP 2022

wośp

Powiat Kaliski już po raz 18. gra z orkiestrą Jurka Owsiaka

2023-11-26 12:23

Już po raz 18. Powiat Kaliski gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W ramach Kaliskiego Sztabu Imprez Zamkniętych organizuje zbiórkę na rzecz orkiestry Jurka Owsiaka. I zachęca do tego, by zostać wolontariuszem.

W ramach tzw. imprez zamkniętych, zbiórki towarzyszące finałowi odbędą się w szkołach powiatu kaliskiego i miasta w dniach od 15 do 26 stycznia. Sztab działający przy Starostwie Powiatowym może przyjąć 120 wolontariuszy.

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl należy złożyć swój wniosek o bycie wolontariuszem 32. finału WOŚP wypełniając formularz on-line. Osoby niepełnoletnie powinny prosić opiekuna o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Zgłaszający poinformowani zostaną o decyzji sztabu mailowo lub w zakładce wiadomości na swoim koncie iwolontariusz – mówi nam Wioletta Przybylska, szefowa sztabu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 grudnia. Orkiestra Jurka Owsiaka zagra 28 stycznia. 32. Finał odbędzie się pod hasłem Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych.

Sprawdź swoją wiedzę o WOŚP!

Pytanie 1 z 10
W jakiej walucie zbierano pieniądze podczas 1. Finału WOŚP?