POLICJA

Potrącił 5-latka i uciekł. Rozpoznajesz go? Zadzwoń i pomóż policji!

2023-07-24 12:43

Policjanci z Kalisza prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło kilkanaście dni temu. Ucierpiał w nim 5-latek, który w jego następstwie trafił do szpitala. Mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy i publikują jego wizerunek.

Niebezpieczny wypadek w Kaliszu. Ranny 5-latek trafił do szpitala. Sprawca uciekł, szuka go policja

Kaliscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 11 lipca na ul. Górnośląskiej w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nieznany mężczyzna kierujący rowerem, poruszając się po chodniku, najechał na 5-letniego chłopca. Dziecko z obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala - relacjonuje podkom. Anna Jaworska-Wojnicz.

Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Szuka go policja. Na podstawie zabezpieczonego monitoringu oraz dzięki nowym nagraniom uzyskanym dzięki wsparciu mieszkańców Kalisza udało się ustalić wizerunek sprawcy wypadku. Na pierwszych zdjęciach mężczyzna widoczny był tylko od tyłu, teraz widać jego twarz i profil. Policja zdecydowała się go opublikować i prosi o pomoc. - Prosimy o kontakt osoby rozpoznające mężczyznę lub mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości. Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie podkom. Karolowi Burkowi tel. 47 77 51 180. Informacje można przekazywać również za pośrednictwem sekretariatu Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego nr tel. 47 77 51 364, 47 77 51 360 (w godz. 7:30 – 15:30) lub na adres poczty elektronicznej: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl - przekazali funkcjonariusze z Kalisza.

Quiz. "Jest jedna rzecz dla której..." - jeżeli potrafisz dokończyć ten wers - szybko rozwiążesz ten test

Pytanie 1 z 10
Najsłynniejszy konflikt polskich raperów. Kto nie mógł się dogadać?
Peja (po lewej), Paluch
Źródło: Potrącił 5-latka i uciekł. Rozpoznajesz go? Zadzwoń i pomóż policji!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE