policja Kalisz

i

Autor: Policja Kalisz/fb

Poprawia sie stan zdrowia rannych w wypadku z udziałem pijanego instruktora jazdy

2021-01-07 15:23

To są dobre wiadomości. Szpital w Kaliszu opuścił już ojciec i syn, którzy ucierpieli w głośnym wypadku w pierwszym dniu nowego roku w Kaliszu. BMW uderzyło w volkswagena golfa, którym podróżowała czteroosobowa rodzina. Pijany kierowca BMW usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Grozi mu do 12 lat więzienia.

W wyniku wypadku zginął 14 - letni chłopiec. Jego mama jeszcze pozostanie w szpitalu, ale jej stan jest stabilny. Ojciec i brat 14 - latka już zostali wypisani do domu - mówi rzecznik szpitala w Kaliszu Paweł Gawroński.

Ojciec był na oddziale chirurgicznym a dziecko na oddziale chirurgii i traumatologii dziecięcej. Obaj w stanie dobrym zostali dzisiaj wypisani do domu. Natomiast w szpitalu pozostanie jeszcze mama, która znajduje się na oddziale neurochirurgicznym i jest po operacji w obrębie kręgosłupa. Jest w stanie stabilnym, bezpiecznym, bez zagrożenia życia.

Kierowca BMW jest tymczasowo aresztowany. W chwili wypadku miał 1, 5 promila alkoholu w organizmie.

Usłyszał zarzuty prowadzenia pod wpływem alkoholu i spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Przyznał się tylko do tego, że był pijany za kierownicą. Do spowodowania wypadku nie.

42 - latek jest właścicielem szkoły nauki jazdy. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl.

Ten karambol wstrząsnął polskim Internetem. "Ale urwał!" ma już 11 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE