Michał Grzesiak

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Ostrów. Michał Grzesiak ponownie ze złotem

2023-03-13 12:22

Michał Grzesiak po raz ósmy Mistrzem Polski kickboxingu w formule Kick light. Utytułowany sportowiec z Ostrowa, dwukrotny Mistrz Świata i Europy, w weekend obronił tytuł podczas zawodów w Jarosławiu. Stoczył dwie walki, w tym zwycięską finałową z Igorem Szkodnym z klubu Najemnik Gliwice.

To bardzo dobry zawodnik, Mistrz Europy juniorów - mówi Michał Grzesiak. W tym roku wszedł pierwszy raz jako senior więc nie miałem z nim łatwej przeprawy. Walkę finałową wygrałem przed czasem, udało mi się zdominować przeciwnika w półdystansie , był trochę słabszy fizycznie mimo, że mojego wzrostu. Udało się zrealizować cały plan, jaki zakładaliśmy z trenerami. Bardzo się cieszę. Wyszedłem z tego bez kontuzji i mam nadzieję, że będziemy dalej robić formę w sali i przygotowywać się pod mistrzostwa świata, który odbędą się w listopadzie w Portugalii.

michał grzesiak

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Na podium stanął również uczeń Michała Grzesiaka z klubu RESPECT, Filip Sójka. Młody zawodnik po raz pierwszy został Mistrzem Polski juniorów i tym samym wchodzi do kadry narodowej. 

Czuję się bardzo dobrze, bo zwyciężyłem. Stoczyłem cztery walki, z czego dwie łącznie z finałową były bardzo trudne, ale potoczyły się na moją korzyść. Miałem nadzieję na takie zakończenie, bo jechałem po wygraną, a nie tylko żeby wystartować. A teraz powrót na salę i może, nie wiem, przygotujemy się na jakieś międzynarodowe zawody - mówi Filip Sójka

michal grzesiak

i

Autor: fb Michał Grzesiak

A zawodnikom Klubu RESPECT jako patron medialny kibicuje Radio Eska. 

micchal grzesiak

i

Autor: fb Michał Grzesiak
Źródło: Ostrów. ZŁOTY Michał Grzesiak