Neymar znów zdradził swoją partnerkę, która jest w ciąży. To koniec ich związku?

i

Autor: Balkis Press/ABACA/Abaca/East News, Instagram/brunabiancardi

ŻYCIE GWIAZD

Neymar znów zdradził! Jego partnerka jest w ciąży. Czy to koniec związku Bruny Biancardi i Neymara?

2023-09-21 11:09

Kilka miesięcy temu zrobił to po raz pierwszy. Potem kajał się w mediach społecznościowych, przepraszając partnerkę za zdradę. Bruna była na początku ciąży, wybaczyła piłkarzowi. W ostatnich godzinach brazylijska modelka zamieściła jednak szokujący wpis w mediach społecznościowych. Neymar znów miał ją zdradzić! To koniec ich związku?

Neymar znowu zdradził Brunę Biancardi. Para spodziewa się dziecka

Piłkarz Neymar i modelka Bruna Biancardi kilka tygodni temu w mediach społecznościowych wyznali, że spodziewają się dziecka. Niedługo potem gwiazdor reprezentacji Brazylii i saudyjskiego Al Hilal zamieścił wpis, którym zszokował internautów. Wprost przyznał się do tego, że zdradził swoją ciężarną partnerkę. Bruna mu jednak wybaczyła i wydawało się, że kryzys już jest za nimi.

Wszystko zmieniło się w ostatnich dniach. Najpierw Neymar został przyłapany przez fotoreporterów na ostrej zabawie w hiszpańskim klubie, gdy towarzyszyły mu dwie kobiety. To wystarczyło, by w sieci zaroiło się od plotek na temat kolejnego kryzysu w związku brazylijskich gwiazdorów. Teraz oliwy do ognia dodała sama Bruna. Opublikowała w mediach społecznościowych post, z którego wprost wynika, że piłkarz znów ją zdradził. - To właśnie znów się stało i po raz kolejny się zawiodłam. Ale obecnie największym wyzwaniem jest moja ciąża. W związku z tym cała moja uwaga i troska skierowane są wyłącznie na moje dziecko. Teraz mam czas na myślenie wyłącznie o tym. Dziękuję wszystkim za wyrazy wsparcia - napisała.

Koniec związku Bruny Biancardi i Neymara? Ich relacja jest specyficzna

Od dawna wiadomo, że związek 31-letniego piłkarza z dwa lata młodszą modelką oparty jest o specyficzną relację. Brazylijskie media informowały, że Bruna pozwala Neymarowi na spotkania z innymi kobietami, jednak piłkarz miał podczas nich przestrzegać określonych zasad. Wśród nich - zdaniem dziennikarzy - było "niecałowanie się z kochankami" czy "zachowywanie pełnej dyskrecji". Skoro Neymar zawiódł Brunę, musiał nie zastosować się do warunków tej "umowy". Na razie nie wiadomo, czy to oznacza definitywny koniec ich związku.

Quiz. „Mundialeiro”, „Koko Euro Spoko”, „Futbol”. Pamiętasz te przeboje piłkarskie?

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Mundialeiro” Püdelsów. „Mundialeiro, mundialeiro, Brazileiros wygrali pierwszy mecz cztery zeiro. Mundialeiro, mundialeiro...”