kadra kick

i

Autor: fb Kadra Polski w Kickboxingu Kick-light

Sport

Michał Grzesiak na zgrupowaniu kadry - trenują przed wielkim wyzwaniem

2023-06-27 12:08

Michał Grzesiak na zgrupowaniu kadry narodowej kickboxingu. Ostrowski sportowiec, dwukrotny mistrz świata w formule kick light ostro trenuje już do obrony tytułu. A to nastąpi w listopadzie w Portugalii, gdzie rozgrywane będą Mistrzostwa Świata.

Tydzień w Chmielnie – to zadanie jeszcze na wakacje. Jeszcze do piątku trenować tam będą zawodnicy formuły kick light, ale też low kick. Obie kadry szykują się do największej w tym roku sportowej imprezy. Niejako testem był rozegrany przed dwoma tygodniami Puchar Świata w Budapeszcie, który pokazał, co jeszcze trzeba poprawić, nad czym popracować.

kadra kick

i

Autor: fb Kadra Polski w Kickboxingu Kick-light

Potem czekają nas jeszcze trzy weekendowe zgrupowania, typowo sparingowe pod mistrzostwa – mówi Michał Grzesiak. - Natomiast to obecne jest bardzo nastawione na formę, jest dużo biegania, crossfitu, treningów ogólnorozwojowych, siłowych, ale też oczywiście sparingów, czyli tego na czym bazujemy, bo daje najwięcej satysfakcji i postępów. Trenerzy Patryk Zaborowski, Seweryn Szczepankowski i Piotr Nasulewicz ustalają dla nas program kadrowy, ale też indywidualnie nad czym musimy popracować. Eliminują nasze słabe punkty, zawsze trzeba coś zmienić. Inne kadry też na nas patrzą, oglądają nasze walki, wyłapują słabości, znają mocne strony i pod to się przygotowują. Trzeba trenować tak, żeby ich cały czas zaskakiwać.

kadra kick

i

Autor: fb Kadra Polski w Kickboxingu Kick-light
michał grzesiak

i

Autor: fb Michał Grzesiak Damian Kłokowski, Michał Grzesiak i Michał Zawadzki (RESPECT TEAM)

Partnerem medialnym Michała Grzesiaka i klubu RESPECT jest Radio Eska. 

respect

i

Autor: az
Źródło: Michał Grzesiak na zgrupowaniu kadry - trenują przed wielkim wyzwaniem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE