michal grzesiak

i

Autor: az

Kickboxing

Michał Grzesiak - już jutro na Mistrzostwa Świata [POSŁUCHAJ]

2023-11-16 8:43

Na koncie ma 8 tytułów Mistrza Polski i 3 Mistrza Europy. Dwukrotnie został Mistrzem Świata i teraz chce zrobić to po raz trzeci. Michał Grzesiak, utytułowany sportowiec z Ostrowa, już jutro z kadrą narodową jedzie na Mistrzostwa Świata Kickboxingu do Portugalii.

Bedzie walczyć w formule kick light. W jego kategorii do 94 kilogramów zgłosiło się jeszcze sześciu zawodników.

To oznacza, że czekają mnie przynajmniej 3 pojedynki na macie - mówi Michał Grzesiak. Dwóch już znam – to zawodnicy z Włoch i z Turcji. Spotkaliśmy się na macie i razem staliśmy na podium. I tam będę upatrywał największej rywalizacji. Z Włochem spotkałem się tylko raz. Nie była to bardzo trudna przeprawa, ale chłopak jest jeszcze młody i widać, że rozwija się z roku na rok więc trzeba uważać. Natomiast z Turkiem miałem dwa ciężkie boje, były to zawsze walki finałowe. I zawsze gonił, wymęczył do końca więc to nie były łatwe walki, aż do ostatniego punktu. W tym roku jeśli na siebie trafimy też szykuję się na ciężką przeprawę. Pozostali zawodnicy nie są nam znani, są nowi więc nie wiemy czego się po nich spodziewać. Potrzebna będzie wzmożona czujność. 

kadra

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Trenerami kadry kick light są Piotr Nasulewicz, Patryk Zaborowski i Seweryn Szczepankowski. A jak wygląda sportowa droga na podium, posłuchajcie sami:

Michał Grzesiak - droga na podium

Mistrzostwa Świata w Portugalii potrwają do 26 listopada. Cała polska kadra liczy 80 zawodników.

kadra

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Patronem medialnym Michała Grzesiaka i jego Klubu RESPECT jest Radio Eska. 

respect

i

Autor: az
Źródło: Michał Grzesiak - zaczynają się Mistrzostwa Świata [POSŁUCHAJ]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE