kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS zostaje na pozycji lidera tabeli

2024-04-02 8:19

Wygrana 1:0 i trzy punkty przywiezione do domu. KKS Kalisz pokonał na wyjeździe Chojniczankę Chojnice. Pozycja lidera tabeli 2 ligi utrzymana i zwiększony dystans do grupy pościgowej. MVP spotkania został Michał Bednarski, który zdobył bramkę dla KKS.

Podziękowanie dla zawodników, bo w trudnych warunkach, ale wywalczone zwycięstwo- mówi trener Paweł Ozga -  Dużo pracy i zaangażowania i od tego trzeb wychodzi w piłce nożnej. Strzeliliśmy bramkę po pięknej akcji, świetne dośrodkowanie Białczyka i gol Bednarskiego. Założenia na ten mecz to zdominowanie Chojniczanki grą w bocznych sektorach. Różnie to wychodziło, ale na pewno nasi boczni obrońcy byli bardziej kreatywni niż zwykle i to mnie cieszy. Zaryzykowaliśmy dziś i graliśmy bez naszego najlepszego zawodnika, Nestora Gordillo. Chcieliśmy by wszedł w drugiej połowie i po prostu błyszczał w kontratakach,  pozwolił wypracować sytuacje strzeleckiej kolegom. Tak było, ale w tych kontrach nie byliśmy skuteczni. Mecz do obejrzenia, omówienia, a ja dziękuję jeszcze naszym kibicom, którzy przyjechali na mecz i dopingowali nas kulturalnie.

Kolejny mecz KKS rozegra też na wyjeździe. W sobotę o 15.30 spotka się z Hutnikiem. Patronem medialnym drużyny jest Radio Eska.

kks

i

Autor: az