Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS liderem tabeli!

2023-09-23 15:14

3:0 i fantastyczne zwycięstwo na swoim boisku. KKS Kalisz zafundował w piątek wieczorem swoim kibicom sporo emocji i satysfakcji pokonując Hutnika Kraków. Efekt- 19 punktów i pozycja lidera tabeli 2 ligi.

Pierwsza bramkę dla KKS już w pierwszej minucie spotkania zdobył Bartłomiej Putno, a potem dwie kolejne Hubert Sobol. Wszystkie w pierwszej połowie meczu.Trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że Hutnik to najładniej grający zespół w tej lidze- mówi trener KKS Paweł Ozga: Ma olbrzymią jakość zawodników z ektraklasy, takich, którzy grali w dużych klubach, w europejskich pucharach. To jest na pewno różnica na ich korzyść, ale to co w tym meczu pokazali nasi ofensywni to tylko bić brawo. Myślę, że mieliśmy sposób na przeciwnika i wykorzystaliśmy to perfekcyjnie.

kks

Świetna postawa linii obrony i Krakowiaka, a wszyscy którzy wchodzili na boisko robili znakomitą robotę dla zespołu - dodaje trener Ozga. Nasza kadra jest bardzo szeroka i mamy wielu chłopaków głodnych gry. I to może być atutem w końcówce ligi. Mam na myśli  Putno, Gęsiora, Głaza, Janiaka który pewnie za chwilę ruszy. W momencie kiedy inni będą cierpieć,  my wpuścimy świeżą krew tak jak było to dziś. Fantastyczną pracę wykonali.

kks

Autor: fb Hutnik Kraków

Teraz przed KKS wielkie starcie – już we wtorek na swoim boisku zmierzą się ŁKS Łódź na starcie Pucharu Polski. Początek 18.30, a patronem medialnym drużyny jest Radio Eska.