kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz znowu wiceliderem

2023-11-27 8:47

Spektakularna wygrana i powrót na pozycję wicelidera tabeli. KKS Kalisz w sobotę wygrał na swoim boisku 3:1 z Zagłębiem Lubin. Trzy punkty więcej na koncie i frontalny atak na szczyt tabeli 2 ligi, na to szykowała się drużyna i na to czekali kibice. Bramki dla trójkolorowych strzelili Mateusz Żebrowski, Nestor Gordillo i Hubert Sobol, a MVP spotkania został Mateusz Wysokiński.

Cieszę się, że zespół się podniósł po tej Częstochowie nieszczęsnej, gdzie zagraliśmy bardzo słabo- mówi trener KKS Paweł Ozga. - Przede wszystkim jeśli chodzi o nastawienie do tego spotkania. Tak dwa kolejne spotkania drużyna pokazała dlaczego jest w czołówce. Natomiast wiemy, że został jeden wyjazdowy mecz w tej rundzie i żeby zamknąć ją z przytupem to trzeba z Jastrzębia przywieźć punkty.

kks

i

Autor: kks kalisz

Cieszymy się z kolejnych 3 punktów i że podnieśliśmy się po porażce w Częstochowie - mówi Mateusz Wysokiński. Dzisiaj pokazaliśmy, że po prostu jesteśmy drużyną. Wykonaliśmy założenia trenera, czekaliśmy na okazję, wiedzieliśmy co mamy zrobić i że musimy wygrać ten mecz. I tak zrobiliśmy po przerwie, udało się wygrać 3:1. Mogło być jeszcze więcej, ale są 3 punkty i czekamy na mecz z Jastrzębiem

To był ostatni w tej rundzie mecz rozegrany u siebie. Przed KKS jeszcze jedno spotkanie, w sobotę na wyjeździe z GKS Jastrzębie. Patronem medialnym Trójkolorowych jest Radio Eska.

kks

i

Autor: az