KKS Kalisz zmierzy się z Wisłą Płock

i

Autor: KKS Kalisz

PIŁKA NOŻNA

KKS Kalisz zmierzy się z Wisłą Puławy

2023-08-17 15:17

Przed nami kolejne piłkarskie emocje. Już w najbliższą sobotę, (19.08) KKS Kalisz zmierzy się z Wisłą Puławy. Kciuki za trójkolorowych trzyma Radio Eska.

W najbliższą sobotę KKS Kalisz na własnym boisku zmierzy się z obecnym liderem 2. ligi – Wisłą Puławy. Dla Wisły Puławy będzie to pierwszy wyjazdowy mecz od początku tego sezonu. Po czterech kolejkach KKS Kalisz zajmuje 4. miejsce w tabeli, a Wisła Puławy jest liderem rozgrywek.

Sobotni mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej w Kaliszu. Początek o 16.30. Partnerem medialnym Dumy Kalisza jest Radio Eska.

QUIZ: Piłka nożna - czy wiesz o jakie pieniądze chodzi?

Pytanie 1 z 12
Szalona cena za oryginalną koszulkę reprezentacji Polski, której producentem jest Nike, wywołała falę oburzenia. Podczas Mistrzostw Świata w Korei i Japonii za drogie koszulki naszych piłkarzy krytykowano by firmę…
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE