kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz z nowym zawodnikiem

2024-01-19 9:31

Jakub Staszak wrócił do KKS Kalisz. Obrońca, który był związany z kaliskim klubem w ostatnim czasie grał w Motorze Lublin. Teraz wraca, by zasilić drużynę trójkolorowych.

Bardzo cieszę się, że jestem z powrotem i mam nadzieję, że razem zdobędziemy upragniony awans. Zapraszam już teraz wszystkich na pierwszy mecz mówi Jakub Staszak

kks

i

Autor: kks kalisz

Kontrakt przedłużył ju z Kamil Koczy, ale to na pewno nie koniec. KKS Kalisz szykuje wzmocnienia.

Pracujemy nad tym, żeby wzmocnić się dwoma zawodnikami – mówi trener Paweł Ozga: Cały czas się przyglądamy. Zimą zrobiliśmy działania skautingowe, które powiedziały nam na jakie pozycje mamy szukać i jaki profil zawodników. I tych zawodników powoli sprawdzamy. Na testach jest jedne, za chwilę dwóch kolejnych. Musimy być 200 procent pewni, że to zawodnicy lepsi od tych, których już mamy, bo inaczej transfer nie ma większego sensu. Jesli beda nowi mają być gotowi do rywalizacji natychmiast.

kks

i

Autor: kks kalisz

Natomiast nic na siłę, bo jestem zadowolony z tej kadry, którą mamy- dodaje trener - To 20 zawodników gotowych do rywalizacji, niektórzy w poprzedniej rundzie grali trochę mniej, mają coś do udowodnienia i robią to od pierwszego treningu. Będziemy więc działać bardzo spokojnie, mamy plan, które pozycje chcemy wzmocnić, ale bez chaosu i pośpiechu. Czekamy na dobrą okazję.

kks

i

Autor: kks kalisz

Najbliższy mecz KKS to towarzyskie spotkanie z Zawiszą Bydgoszcz. Już 24 stycznia na kaliskim Majkowie. Patronem medialnym trójkolorowych jest Radio Eska.

kks

i

Autor: az