Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz - pojedynek z ekstraklasą

2024-02-05 11:52

Świetne akcje, zażarta walka i znakomita bramka Huberta Sobola. Zawodnicy KKS Kalisz na pewno nie wracają na tarczy z pojedynku ze Śląskiem Wrocław. Mimo wyniku 2:1 dla przeciwnika zagrali znakomity mecz na sparingowym półmetku.

Na pewno pierwsza połowa ciężka dla nas, dużo się broniliśmy. Powiedzieliśmy sobie w przerwie kilka słów jak mamy połapać pressing. W drugiej połowie wyglądało to dużo lepiej i poskutkowało strzeleniem bramki. Niestety przegrywamy 2:1, ale traktujemy to jako bardzo cenną lekcję bo to jednak Śląsk Wrocław - lider ekstraklasy i nie ma się czego wstydzić - mówi zawodnik KKS Wiktor Smoliński