kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz gotowy na sobotni mecz

2023-09-28 15:29

Kolejny mecz ligowy przed KKS Kalisz. Już w sobotę na stadionie gospodarzy w Nowym Sączu zmierzą się z drużyną Sandecji. KKS ma za sobą znakomity mecz z Hutnikiem Kraków, teraz chce walczyć dalej o awans do 1 ligi.

Na pewno będą zmiany w ustawieniach, choćby ze względu na to, by utrzymać odpowiednią intensywność - mówi trener Paweł Ozga. Mając Gęsiora, Gawlika i innych chłopaków myślę, że warto im dawać szanse, bo to fantastyczni zawodnicy, którzy bardzo ciężko pracują. W pewnym momencie trochę ich skreśliłem, ale to by mój błąd. Oni swoją ciężką robotą pokazują, że wchodząc na mecz z ŁKS grają jak równy z równym, zero kompleksów.

kks

i

Autor: kks kalisz

KKS ma za sobą świetne spotkanie z ekstraklasowym ŁKS, z którym grali jak równy z równym.

Ale to nie znaczy, że w Nowym Sączu będzie łatwo - dodaje trener Ozga. Po takim meczu jak ten z Łodzią łatwo ulec wrażeniu, że teraz będzie już łatwo. Bo skoro graliśmy bez kompleksów z drużyną z ekstraklasy, to w drugiej lidze będzie już prosto.  Nie będzie łatwo i dlatego apeluję do moich zawodników, żeby byli przygotowani, bo w Nowym Sączu trzeba będzie od nowa wszystko rozgrywać.

kks

i

Autor: kks kalisz

Patronem medialnym KKS jest Radio Eska.

kks

i

Autor: az