Kalisz: umyją okna seniorom

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Kalisz: umyją okna seniorom

2022-10-25 11:08

W Kaliszu umyją okna seniorom. Z programu mogą korzystać kaliszanie, którzy mają co najmniej 75 lat, są osobami zamieszkującymi i prowadzącymi gospodarstwo domowe samotnie lub zamieszkującymi z drugą osobą, która spełnia kryteria wiekowe, jest niepełnosprawna, długotrwale chora, niesamodzielna.

Do tej pory umyto 261 okien. Senior z usługi może skorzystać jednorazowo. Program będzie realizowany do końca listopada lub do wyczerpania środków.

Mycie okien jest realizowane na terenie miasta, w miejscach zamieszkania seniorów. Usługa obejmuje umycie szyby z obydwu stron, ram okiennych i parapetów. Podczas czyszczenia nie są zdejmowane firany, zasłony, rolety i żaluzje. Firma myjąca okna zapewnia środki czystości, wykwalifikowaną kadrę pracowników, a także przenośny sprzęt gwarantujący prawidłowe i bezpieczne wykonanie usługi.

Mówi Katarzyna Ciupek, rzecznik Urzędu Miasta Kalisza

Mycie okien odbywa się dwa dni w tygodniu po osiem godzin dziennie w godz. od 8:00 do 16:00. Czas oczekiwania zależy od aktualnej liczby zgłoszeń. Więcej informacji pod numerem 792 763 202.

Takie auta królowały na polskich drogach w latach 90.

Pytanie 1 z 13
Jak nazywała się odmiana popularnego Malucha, która dysponowała dwoma bagażnikami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE